Ліплявська об’єднана територіальна громада докладає максимум зусиль для того, щоб зробити рідні села затишнішими та чистішими. Нагадуємо, що місячник благоустрою та озеленення громади продовжується.

У рамках місячника протягом цього тижня проводились роботи по прибиранню території сіл, зокрема, прибирання узбіччя доріг, вулиць, братських могил, пям’ятних знаків, кладовищ, зупинок; висаджувались дерева.

Адже прийшли сонячні гарні дні, небо стало більш привітним, на деревах почали пробиватись перші листочки. Але з цією красою і зі сходженням снігу виявилося чимало проблем на території громади.

У рамках місячника просимо жителів громади взяти участь у прибиранні територій. Кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає. Давайте напередодні Великодня зробимо наші села чистими, культурними та привабливими. Це буде нашим внеском в приведення наших сіл до належного стану. Звертаємось до керівників установ, приватних підприємців, що розміщені на території громади: прибирати потрібно не лише під порогом, а також і на прилеглій території. Адже нам разом жити у нашому селі.

Пам’ятайте, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!