Фото без опису25 квітня за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту, депутата обласної ради Володимира Доманського у Ліплявському та Келебердянському навчальних  закладах був проведений надзвичайно цікавий урок, не схожий на інші, ОЛІМПІЙСЬКИЙ! Провели його шановні гості, яким були надзвичайно раді: Борисов Дмитро – помічник депутата обласної ради Доманського Володимира, Урста Іван – відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області та Гнатенко Олександр – спеціаліст з організації спортивно-масових заходів.

Фізкультура та спорт відіграє важливу роль у нашому житті, адже «у здоровому тілі-здоровий дух» і ми  це завжди пам’ятаємо. І це довели наші гості, які своєю презентацією додали у «скриньку знань» учнів відомості про користь заняття спортом, історію та розвиток Олімпійських ігор та їх видів спорту, розповіли про видатних олімпійців України та Черкаської області.

Наприкінці заходу була проведена цікава вікторина. Хто уважно слухав презентацію і правильно відповідав на запитання, той отримав від гостей подарунки.

А ще шкільні бібліотеки навчальних закладів поповнилась цікавою спортивною літературою та плакатами, а спортивний зал- м’ячами для гри у футбол, волейбол та баскетбол.

Ми завжди раді гостям і безмежно вдячні їм за корисно, змістовно та чудово проведений час!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису