Перемога! Ясна Перемога...

Свято Миру, Свободи, Весни...

Ми доземно вклоняємось нині

Всім героям, звитяжцям війни!


9 травня у Ліплявській громаді відбулось відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

У селах Ліпляве, Келеберда, Озерище відбулися урочисті мітинги і концерти за участю учнів шкіл та колективів Ліплявського клубу та Келебердянського будинку культури. 

Учасники мітингів з квітами святковою ходою йшли до пам’ятних знаків.

Сільський голова Сергій Геращенко щиро привітав жителів громади та гостей зі святом перемоги у Другій світовій війні. Він побажав міцного здоров’я, родинного спокою, злагоди, щоби над нашою Україною ніколи не було більше війни і найшвидше настав мир. Закликав пам’ятати подвиг дідів і прадідів, які ціною власного життя здобули перемогу.

Учні шкіл підготували для присутніх урочисті виступи: звучали пісні на військову тематику, традиційно було згадано поіменно жителів сіл, які загинули в роки Другої Світової війни. З глибою скорботою і вдячністю всі присутні схилили голови перед мужністю, пам’яттю тих, кого навічно забрала війна.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир!