Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів Ліплявської ОТГ:

1. Про встановлення ставки єдиного податку на 2020 рік;

2. Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік;

3. Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік;

4. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік;

5. Про встановлення транспортного податку  на 2020 рік;

6. Про встановлення туристичного збору на 2020 рік.

Розробник проектів – виконавчий комітет Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Мета проекту – встановлення на території Ліплявської ОТГ місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Строк приймання пропозицій і зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення регуляторного акта.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 19031 Черкаська обл., Канівський р-н, с.Ліпляве, вул.Центральна 2;

• електронною поштою за адресою: silradaliplava@gmail.com.

З проектами рішень можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Ліплявської сільської ради в розділі «Регуляторні акти».