Фото без описуЛяльковий театр створює гарний настрій, збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.

Сьогодні пройшла лялькова вистава «Як попалася лисиця», яку переглянули діти с.Ліпляве. Це повчальна та цікава казка про хитрощі, пакощі, наївність та довірливість від Ведмедя та Лисички.

Лялькова вистава так захопила глядачів, що вони по-справжньому переживали, спостерігаючи за театральним дійством, пригодами казкових героїв.

Присутні щиро дякували акторам та їх героям за чудову гру та прекрасні емоції, які отримали від перегляду вистави.

Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після спектаклю лялькового театру переконливо свідчать, як діти люблять цей театр.

Ми щиро вдячні БО «БФ "Урожай-громаді" та ТОВ «НВФ «Урожай», які подарували свято дітям.