Фото без описуВеселе захоплююче свято відбулося 1 червня у Ліплявській громаді з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. На честь свята була проведена концертна програма, спортивні змагання, розваги та конкурси.

Свято для дітей під назвою «Казкове дитинство» розпочалося з привітань.

Голова громади Сергій Геращенко привітав дітей із святом та початком літніх канікул. Побажав їм міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку.

Також із найкращими побажаннями та подарунками завітали на свято Радченко О.О., помічник консультант народного депутата України Голуба В.В та Полозов В.О., голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України, депутат обласної ради.

Святкову концертну програму подарували колективи Ліплявського сільського клубу «Діти України» та «Дніпряночка», Сушківського сільського будинку культури «Козачата» та «Дзиги», Келебердянського будинку культури «Первоцвіти», Хмільнянського НВК «Калинонька», Канівської ЗОШ №4 «Веселка» та солісти Келердянського будинку культури Смикалова Надія, Касіч Дар’я, Ліплявського сільського клубу Слюсар Вікторія, Кисляк Поліна та Бурмага Вероніка.

Діти залюбки співали, танцювали і брали участь у різних цікавих конкурсах. Веселого та святкового настрою додавали різноманітні атракціони. Діти стрибали на батутах, каталися на гірках, куштували солодку вату, які надали наші спонсори  БО «БФ "Урожай-громаді" та ТОВ «НВФ «Урожай»,

На завершення свята усі маленькі учасники заходу отримали безкоштовне морозиво, солодощі та скуштували смачної каші, якими почастувала сільська рада. Під час концертної програми були нагороджені грамотами переможці змагань та конкурсів.

Учасники святкового дійства отримало багато позитивних вражень від перегляду концертної програми, від спілкування із друзями та однолітками.

Свято дитинства пройшло на славу. Задоволеними залишилися усі. Дітлахи тішилися подарунками і розвагами, а дорослі раділи тому, що змогли для дітей подарувати миті щастя та радості.

Дякуємо спонсорам свята БО «БФ "Урожай-громаді", ТОВ «НВФ «Урожай» та ПрАТ «Миронавська птахофабрика» за надану допомогу в проведенні свята.