Фото без описуЩорічно в м. Кривий Ріг проходить масштабний Всеукраїнський конкурс "Червона калина". За дев'ять років фестиваль набрав просто колосальних обертів. У цьому році участь у конкурсі взяло більше ніж тисяча учасників, серед яких і учасники вокального жіночого колективу "Кришталеві роси" Ліплявського СК.

Першого дня колективи з сімнадцяти областей України пройшли пішою ходою центральною вулицею Кривого рогу, на площі відбулось урочисте відкриття фестивалю за участі місцевих вокальних та хореографічних колективів.

Феєричність виступів учасників конкурсу та різнобарвність костюмів просто не міг не вразити.

Професійне журі оцінило рівень майстерності колективу Ліплявського сільського клубу на високому рівні: солістку Ліплявського СК Слюсар Ірину нагороджено дипломом I ступеня,  колектив "Кришталеві роси" нагороджений дипломом III ступеня.

Колектив щиро дякує всім, хто долучився до організації поїздки, зокрема голові Ліплявської громади Сергію Валентиновичу Геращенку та директору ВП «Дніпровський» ТОВ НВФ "Урожай" Олександру Васильовичу Трохимцю.