Фото без описуЛіплявська громада взявши  участь у конкурсі "Час діяти: Екодовкілля - в громади" від БО «БФ «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ «НВФ "Урожай" виграла два грантові проекти, якими залучила в громаду 100 тисяч гривень грантової допомоги.

Наразі є актуальним питання покращення умов навчання та навчального процесу, однак  намагаючись правильно організувати навчальний процес в сучасному світі часто забувають про правильну та активну організацію вільного від навчання часу учнів (перерви між уроками, вільний час після школи).

Завдяки реалізації проекту «Клумба-лабіринт для активного відпочинку учнів та працівників закладу КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів», (ініціатор Ліплявський НВК) на території  Ліплявського НВК буде облаштовано зелений лабіринт з декоративних насаджень та місця для відпочинку.

Варто зазначити що в Україні люди все ще з великою недовірою ставляться  до відновлюваних  екологічно чистих  джерел енергії, таких як сонячна та вітрова.

Завдяки реалізації проекту  «Встановлення на території Келебердянського НВК сонячного дерева для підзарядки девайсів за рахунок сонячної енергії в цілях популяризації екологічно чистих відновлюваних джерел енергії та популяризації садово-паркового мистецтва навчального закладу», (ініціатор Келебердянський  НВК) при Келебердянському НВК буде встановлено екологічно чисте джерело енергії - сонячне дерево, яке надасть можливість підзаряжати гаджети. Тож  реалізація  цього проекту дозволить  наочно продемонструвати  користь від відновлюваних джерел енергії.

Дані проекти розроблені з метою популяризації екологічно чистого довкілля в громаді, збільшення зелених насаджень, створення місць для активного відпочинку та проведення дозвілля на свіжому повітрі. Реалізація таких екологічних ініціатив дозволить виховувати в дітях екологічну культуру, показувати на практиці користь від збільшення кількості зелених насаджень та переходу на альтернативні джерела енергії.

Фото без опису