Фото без опису        Шановні жителі громади.

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного проживання жителів громади. Громада - це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота, якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян. Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Сільське комунальне підприємство «Добробут» пропонує вирішити наявні проблеми зі стихійними звалищами та зробити наші села чистішими. Послуги з вивезення побутових відходів в громаді надає СКП «Добробут» та ними може скористатися кожен, хто укладе договір на таке вивезення.

Звертаємось до Вас із проханням бути сумлінними жителями громади та заключили договір на вивезення побутових відходів з комунальним підприємством. Зробити це можна в старостинських округах або безпосередньо в СКП «Добробут», за адресами:

1. Село Ліпляве, вул.Центральна, 2, телефон (04736) 93-2-24, Нерода Василь Павлович, Волошина Лідія Петрівна.
  2. Село Келеберда, вул.Гайдара, 48, телефон (04736) 93-4-31, Савченко Надія Іванівна.
  3. Село Озерище, вул.Богдана Хмельницького 2а, телефон (04736) 9-66-21, Захарченко Тетяна Володимирівна.

Для укладення договорів про вивезення побутових відходів необхідний наступний перелік документів.

Для населення громади:

- паспорт громадянина України (ксерокопія);

- ідентифікаційний номер (ксерокопія).

Для юридичних та фізичних осіб-підприємців:

- паспорт громадянина України (ксерокопія);

- ідентифікаційний номер (ксерокопія);

- установчі документи.

Відповідно до положень ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору .

Графік вивезення та захоронення на міському полігоні твердих побутових відходів відходи від населення по селу:

1. Ліпляве:

- 1-й вівторок місяця – вулиці: Шевченка, Гагаріна, Франка, Канівська, Юркевича, Фоміних, Богдана Хмельницького, Гайдара (район церкви), провулок Південний;

- 2-й вівторок місяця – вулиці: Смолякова, Лесі Українки, Молодіжна, Центральна, Пушкіна;

- 3-й віторок місяця – вулиці: Голубця, Малика, Марка Вовчка, Коцюбинського, Трусова, Шалімова, Гайдара (хутір Діброва), Павла Тичини, Лісова, Котляревського.

2. Келеберда – 4-й вівторок місяця.

3. Озерище – 2-й четвер місяця.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради ОТГ