Фото без описуВ рамках реалізації проекту  «Встановлення сонячного дерева для підзарядки електродевайсів  за рахунок сонячної енергії» в с. Келеберда на території школи встановлена «сонячна» альтанка.

Даний проект розрахований на суму 87500 грн. З них 50000 грн. громада отримала  завдяки перемозі у конкурсі "Час діяти: Екодовкілля - в громади"  від БО «БФ «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ «НВФ "Урожай". З сільського бюджету на придбання альтанки виділено 37500 грн. та 4692 грн. на її встановлення.

Сонячна альтанка  продукуватиме енергію  за допомогою сонячних панелей та має в своїй комплектації  wifi модуль та 16 USB- портів, акустичну  систему та систему освітлення.

Сподіваємось, це дозволить  показати всім жителям  громади  явну користь від альтернативних джерел енергії, та змалечку формувати уявлення про  екологічно чисті джерела енергії.