Фото без описуЯк відомо 23 та 24 серпня – українці масово святкуватимуть День Державного Прапора та День Незалежності України.

Але для рятувальників це свято – час посиленого чергування, оскільки масові народні гуляння несуть у собі небезпеку виникнення пожеж, особливо під час пікніків на природі, а також надзвичайних подій на воді.

Аби святкування пройшло без ускладнень та надзвичайних подій, і не залишило по собі неприємні спогади, в місцях проведення масових заходів будуть чергувати спеціальні патрулі рятувальників. Проте, варто і відпочиваючим дбайливо поставитися до питань особистої безпеки в ході святкувань.

При виявленні підозрілого предмета, головне, не наближатися і не торкати знахідку. Відійдіть на максимально безпечну відстань і повідомте про це чергові служби: ДСНС за номером «101» та ПОЛІЦІЮ за номером «102».

Вибираючись на пікнік до лісу, розкладайте багаття лише на спеціально відведених ділянках, не застосовуючи при цьому легкозаймистих речовин. Після дозвілля обов’язково залийте вогонь водою або засипте землею.

Будьте уважними і під час відпочинку біля води. Часто жертвами трагедій стають люди у стані алкогольного сп'яніння або порушення ними правил безпеки під час купання чи під час користування плавзасобами.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди, канівські рятувальники звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

У разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте — «101»!

Бережіть себе, і тоді свята пройдуть весело і безпечно.