Фото без опису23 серпня в с. Ліплявому відбулися спортивні змагання між населеними пунктами Ліплявської ОТГ, приурочені Дню Незалежності України. Команди із населених пунктів, які входять до Ліплявської ОТГ - с. Келеберда, с. Ліпляве та с. Озерище змагалися у таких видах спорту, як армспорт, гирьовий спорт, перетягування канату, дартсу, шахів та шашок, стрільби з пневматичної зброї.

Перед початком змагань голова громади Сергій Геращенко привітав спортсменів із святом, побажав успіхів та перемог як у змаганнях, так і в повсякденному житті.

Головний суддя змагань Сергій Скопець  детально озвучив учасникам всі правила  змагань.

Після завершення офіційної церемонії відкриття   розпочалися цікаві та захоплюючі змагання, у яких спортсмени продемонстрували свою волю, характер, спортивну форму, завзятість, азарт та гарний настрій.

За підсумками, у змаганнях із шахів серед жінок ІІ місце посіла учасниця із с. Келеберди Гречухіна Вікторія, а перемога дісталася Джулай Яні із Ліплявого.

Серед чоловіків у цьому виді спорту ІІІ  місце посів учасник із с. Озерища Рева Василь, ІІ місце – Пилипенко Тимофій із Ліплявого, а почесне І місце –  Скопець Сергій с. Ліпляве.

У шашках серед жінок ІІІ місце – келебердянка Харлай Дар’я, ІІ місце посіла Чередніченко Юлія із Озерища, а перемогу здобула скопець Яніна із с. Ліпляве. Серед чоловіків ІІІ місце посів Товстуха Андрій із Озерища, ІІ місце – Гетьман Андрій із Келеберди, І місце – наймолодший учасник змагань Скопець Андрій.

Не менш цікавим та захоплюючим спортом є армспорт.  Після тривалої  боротьби у ваговій категорії до 90 кг ІІІ місце дісталося Лубенцю Роману із с. Озерища, ІІ місце посів Михайлик Богдан із Келеберда, а І місце – Макаренко Сергій із Ліплявого.

У ваговій категорії більше 90 кг ІІ місце зайняв Каргапольце Микола, а перемога дісталася Макаренку Сергію із Ліплявого.

У гирьовому спорті ІІ місце посів учасник із с. Ліпляве Рябчич Роман, а почесне І місце – Каргапольцев Микола.

Дартс любить влучність. І в цьому виді змагань ІІІ місце зайняла Голуб Дарина із Келеберди, ІІ місце – Герман Максим із Ліплявого, а перемога дісталася Реві Василю із с. Озерища.

У стрільбі із пневматичної зброї ІІІ місце посів Лисак Ілля із Ліплявого, ІІ місце – Рева Василь із с. Озерища, а І місце – Голуб Дарина із Келеберди.

Найцікавішим видом спорту є перетягування канату. В цій запеклій боротьбі ІІІ місце посіла команда с. Келеберди, ІІ місце – учасники із Озерища, а перемога дісталася команді із Ліплявого.

За підрахунками балів І загальнокомандне  місце здобули учасники із с. Ліпляве, ІІ місце посіли учасники із с. Келеберди, а третє місце дісталося учасникам із с. Озерище.

По закінченню змагань голова громади Сергій Геращенко нагородив переможців з видів спорту медалями і грамотами, та вручив кубок переможцю – команді с. Ліпляве. «Саме такі турніри зближують, формують у людей єдність духу, популяризують спорт та стимулюють до здорового способу життя»,- зауважив Сергій Валентинович, подякував учасникам за участь у змаганнях. Побажав усім успіхів, миру та добра!