Фото без описуУкраїна - то не звук і не просто слово,
Україна - серця гук, солов’їна мова,
Україна - то земля, вкрита стиглим житом,
Що так сонячно сіяє під небесним німбом!

У 2019 році Україна відзначає 28 років з дня проголошення незалежності.

День Незалежності України святкували і в Ліплявській ОТГ. Святкування у громаді розпочалося 23 серпня в с. Ліпляве спортивними змаганнями, парадом вишиванок та  святковим концертом.

Жителі громади, святково вбрані у вишиванки, зібралися біля Свято-Миколаївської церкви та колоною пройшлися до Ліплявського сільського клубу, де і продовжувалося свято.

Голова громади Сергій Геращенко привітав присутніх із Днем Державного Прапора України та 28 річницею Незалежності України: «Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності» - зазначив сільський голова.

Святкування було продовжено концертом, який підготували колективи Ліплявського сільського клубу «Дніпряночка», «Кришталеві роси» та «Берегиня». Вони дарували присутнім море позитивних емоцій, гарний настрій та тепло своїх сердець.

Протягом свята біля Ліплявського клубу було гамірно, шумно, весело.

Жителі та гості села з задоволенням спостерігали за виступами аматорських колективів Ліплявського СК. До уваги найменших мешканців села були представлені надувна гірка, батут та солодощі.

Закінчилося святкування  дискотекою.