Фото без описуЧорнобривці… Дивні квітки чорнобривці, бо ж по суті – «чужинці», а стали чи не найріднішими, збагатили культуру, духовність, стали одним із символів українського народу, який уособлює дитинство, рідну матір і батька, рідну оселю.

Чорнобривці…Почувши цю назву, відразу уявляєш кінець літа. Чорно-помаранчеві голівки квітів із пронизливим осіннім запахом…Чудові квіти, які радують нас восени. Сьогодні у КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів» Фестиваль чорнобривців. Ідея його проведення запозичена з Всеукраїнського фестивалю чорнобривців, що проходить в місті Золотоноші.

Милували око яскраві та креативні композиції з різних сортів чорнобривців від кожного класу. Здавалося, тих сортів були десятки. Зібрали їх наші учні з усього села Ліпляве. Невід’ємною частиною свята було звучання відомої української пісні «Чорнобривці» , виразне читання учнями поезій, легенд, розповідей, оповідань про чорнобривці та конкурс малюнків. Крім цього, щоб перевірити, чи знають учні все про цю унікальну квітку, була проведена дуже цікава вікторина-гра про чорнобривці. Учні впоралися з поставленими завданнями та залишилися в захваті від фестивалю.
КЗ "Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів" щиро дякує батькам за активну участь у фестивалі!!!