Приватне підприємство «Землемір» 12.09.2019 в приміщенні адміністративної будівлі Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області провело вже треті земельні торги з продажу права оренди у формі аукціону. До продажу права оренди було запропоновано 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області загальною площею 15,4238 гектарів. За результатами аукціону було досягнуто середньої річної орендної плати у розмірі 36,03%, в наслідок чого, до місцевого бюджету буде надходити близко 50 тисяч гривень щороку.

Максимально досягнута ціна річної орендної плати склала 77 відсотків, що на 65 відсотків більше від стартової.