Фото без описуВ громаді продовжуються роботи по реалізації проекту інфраструктурного розвитку громади по придбанню спеціальної техніки для ремонту комунальних доріг. Так, 12 вересня, за кошти інфраструктурної субвенції, придбано першу одиницю техніки – самохідний дорожній коток.

Такі котки мають надзвичайно широку сферу застосування. Основним призначенням даної техніки є виконання робіт по ущільненню основ для дорожніх покриттів і щойно покладених асфальтобетонних сумішей. Крім традиційних дорожньо-будівельних і ремонтних робіт машини даної категорії ефективно використовуються для пошарового ущільнення грунту, щебенево-гравійних матеріалів і різних стабілізаційних сумішей при зведенні гребель, дамб та інших об'єктів цивільного та промислового будівництва.

Наступним планується придбання рециклера асфальтобетону, в даний час тривають роботи по підготовці пакету документів для проведення тендерних процедур. Також, згідно з проектом, в подальшому планується придбання фрези дорожньої, міні-гудронатора та віброплити. Кінцевий термін реалізації проекту – грудень 2019 року.