A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ліплявська громада
Черкаська область, Черкаський район

Придбання спеціальної техніки для ремонту доріг комунальної власності

Дата: 17.09.2019 09:27
Кількість переглядів: 395

В громаді продовжуються роботи по реалізації проекту інфраструктурного розвитку громади по придбанню спеціальної техніки для ремонту комунальних доріг. Так, 12 вересня, за кошти інфраструктурної субвенції, придбано першу одиницю техніки – самохідний дорожній коток.

Такі котки мають надзвичайно широку сферу застосування. Основним призначенням даної техніки є виконання робіт по ущільненню основ для дорожніх покриттів і щойно покладених асфальтобетонних сумішей. Крім традиційних дорожньо-будівельних і ремонтних робіт машини даної категорії ефективно використовуються для пошарового ущільнення грунту, щебенево-гравійних матеріалів і різних стабілізаційних сумішей при зведенні гребель, дамб та інших об'єктів цивільного та промислового будівництва.

Наступним планується придбання рециклера асфальтобетону, в даний час тривають роботи по підготовці пакету документів для проведення тендерних процедур. Також, згідно з проектом, в подальшому планується придбання фрези дорожньої, міні-гудронатора та віброплити. Кінцевий термін реалізації проекту – грудень 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора