19 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської ОТГ. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про забезпечення правопорядку на території Ліплявської ОТГ.

2. Про розгляд справ про адміністративні правопорушення.

3. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ТОВ «МАКЛАУТ-ЧС».

4. Про затвердження графіку вивезення та захоронення побутових відходів від населення Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

5. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр. Кононенка Андрія Дмитровича.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр. Малишка Вадима Володимировича

8.  Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги учасникам АТО.

9.  Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на інших континентах.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

11. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

12. Про заходи щодо профілактики захворюваності на грип на гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення ОТГ

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.