Сьогодні Ліплявську сільську раду з робочим візитом відвідав народний депутат України Олександр Скічко.

Голова громади Сергій Геращенко, сільські депутати, керівники підприємств підняли перед депутатом ряд нагальних питань територіальної громади. Зокрема, це ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Т-24-04 Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домонтове – Н - 08, яка проходить через населені пункти Ліплявської громади – с.Ліпляве та с.Келеберда, та капітальний ремонт спального корпусу дошкільного навчального закладу КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів».

Фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств цікавило питання відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Пенсіонери піднімали питання надання субсидій. Крім цього,  присутніх цікавили питання щодо проекту Закону, який стосується виходу на пенсію жінок в 55 років, які мають стаж 35 років.

Загалом зустріч пройшла конструктивно і по діловому. Голова громади висловив надію на співпрацю та допомогу у вирішенні питань для якісного функціонування громади. Депутат, в свою чергу, пообіцяв продовжувати традицію зустрічей з жителями громади та підтримку проектів соціально-економічного розвитку на рівні фінансування ДФРР.

Фото без опису