Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем бібліотек!
У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко