16 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1.Про розгляд звернення Замкового М.М.

2.Про виконання бюджету Ліплявської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за  9 місяців 2019 року.

3. Про підсумки оздоровчої кампанії 2019 року.

4. Про уповноваженого з захисту прав дітей виконавчого комітету Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

5. Про заходи впливу щодо громадян Гайдай Л.М. та Гайдай І.І. з метою створення належних умов для утримання та виховання їх неповнолітньої доньки Гайдай А.І.

6. Про заходи впливу щодо громадянки Тонковид О.В. з метою створення належного контролю за відвідуванням навчального закладу її неповнолітньою донькою Тонковид О.О.

7. Про заходи впливу щодо громадянки Бурмаги І.В. з метою створення належних умов для утримання та виховання її неповнолітньої  доньки  Бурмаги В.В.

8. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр. Костюк Ірини Володимирівни.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.