18 жовтня 2019 року на базі Мартинівського навчально-виховного комплексу відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед школярів закладів загальної середньої освіти Степанецької ОТГ.

У змаганнях взяли участь і шанувальники гри у шашки, шахи та настільний теніс від навчальних закладів Ліплявської ОТГ.

За підсумками змагань учні закладів загальної середньої освіти Ліплявської об’єднаної територіальної громади  здобули такі перемоги:

у змаганнях із шашок:

- І місце Скопець Яніна – учениця КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів»;

- І місце Решетник Максим - учень КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів»;

– ІІ місце Воропай Владислава - учениця КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів»;

у змаганнях із шахів:

– І місце Поздишев Даніїл - учень КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів»;

– І місце  Гречухіна Вікторія - учениця КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів»;

-– ІІ місце Тутарова Каріна - учениця КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів»;

у змаганнях із настільного тенісу:

– І місце - Салига Богдан - учень КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів»;

-– ІІІ місце Хроленко Вікторія - учениця КЗ «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів».

Переможці отримали грамоти та заохочувальні подарунки від Степанецької ОТГ.

Вітаємо наших переможців та учасників змагань, бажаємо успіхів і нових перемог.Фото без опису