Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

30 жовтня 2019 року о 14.00 годині

в приміщенні Ліплявської сільської ради відбудеться

засідання 34 позачергової сесії

Ліплявської сільської ради VII скликання

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 29.03.2019 №25-12/VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Осадчому Віталію Анатолійовичу, передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди та встановлення орендної плати».

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 0,4431 га кадастровий номер 7122083900:02:002:0899.

3.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 5,1553 га, яка розташована на території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122082300:01:001:2063.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 30,1000 га, яка розташована на території Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122085600:01:001:0550.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Савченко Світлані Михайлівні.

7. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 7122085600:01:001:0552 для подальшого продажу на земельних торгах у формі аукціону, зі зміною цільового призначення.

8. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР» в с.Келеберда.

9. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР» в с.Ліпляве.

10. Про зміну назви Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області та її виконавчих органів.

11. Про делегування представників до складу комісії з підготовки проекту договору про співробітництво.

12. Про затвердження проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту.