Фото без описуЗа ініціативи депутата Ліплявської сільської ради Харченко Людмили Володимирівна та за участі жителів Хутора Діброва, сьогодні розпочались роботи по огороджуванню кладовища на Хуторі Діброва. В роботах взяли участь Савченко Василь Васильович, Пиленок Іван Олексійович, Прудько Віктор Іванович, Король Василь Юхимович, Андренко Юрій Дмитрович, Джулай Олексій Володимирович, Роздобудько Василь Миколайович, Макаренко Віталій Миколайович, Пляшкевич Денис Станіславович та Бавольський Микола Григорович. Лісничий Ліплявського лісництва Чаруха Олександр Григорович надав деревену для проведення робіт по огороджуванню.

Цього дня навіть погода сприяла проведенню робіт по благоустрою території. По завершенню робіт, за сприяння підприємця Буслі Юрія Вікторовича, учасників робіт почастували смачним обідом.

Голова громади Геращенко Сергій Валентинович висловлює щиру подяку небайдужим людям за кропітку працю та допомогу у цій благородну справі.

Адже коли обєднавшись, місцева влада та бізнес, депутати, жителі громади – то й отримуємо добру справу для всіх. Роботи по облаштуванню кладовища продовжуються. Запрошуємо всіх до подальшої співпраці.