Шановні працівники культури Ліплявської громади!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Завдяки Вам – справжнім подвижникам своєї справи, культура в громаді, як галузь,  розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Голова Ліплявської ОТГ  Сергій Геращенко