Розробник проекту – відділ доходів, бухгалтерського обліку та звітності Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області.

Мета проекту – забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку, залучення замовників до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ліплявської сільської.

Строк приймання пропозицій і зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення регуляторного акта.

Пропозиції і зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 19020 Черкаська обл., Канівський р-н, с.Ліпляве, вул.Центральна 2;

• електронною поштою за адресою: silradaliplava@gmail.com.

З проектом рішення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Ліплявської сільської ради в розділі «Регуляторні акти».