Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства України.

В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

Завдяки вашому професійному досвіду, природній  мудрості, працелюбності, наполегливості живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство на території нашої  громади.

Від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

Щиро вдячний вам за віддану працю і любов до землі. Бажаю міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту та подальших успіхів! Хай і надалі  рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви та втілюються в життя ваші плани, задуми і сподівання.

Голова Ліплявської ОТГ Сергій ГЕРАЩЕНКО