Однією із ключових цілей Ліплявської громади є забезпечення своїх жителів комфортними умовами проживання.

Тож протягом листопада цього року у селі Келеберда, яке входить до складу Ліплявської ОТГ, здійснювали монтаж вуличного освітленння.

Реалізація відповідного проекту відбувається за кошти  бюджету Ліплявської ОТГ. Виконавчий комітет сільської ради винайшов можливість виготовити проектно-кошторисну документацію на освітлення тієї частини села, що була не освітлена, а саме вулиці Гайдара, Молодіжна, Гончара, Щербакова, Краснової, Космонавтів, Гагаріна, Вишнева та Набережна.

На даний час укладаються договора з ПАТ «Черкасиобленерго» щодо виконання робіт по підключенню освітлення до електромережі. Дані роботи будуть проводитись в грудні поточного року.

Тож, сподіваємось, що Новий рік Келебердяни зустрінуть в повністю освітленому селі.

Таким чином, в Ліплявській громаді забезпечено освітленням всі села: Озерище, Ліпляве та Келеберда.