21 листопада 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської ОТГ. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про роботу в Ліплявській сільській раді Канівського району Черкаської області з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці.

2. Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, систем життєзабезпечення населених пунктів Ліплявської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період  2019-2020 років.

3. Про запобігання виникнення пожеж та загибелі людей в побуті та громадських місцях  на території Ліплявської об’єднаної територіальної громади  в осінньо-зимовий період  2019-2020 років.

4. Про погодження траси волоконно-оптичного кабелю.

5. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської сільської ради ОТГ на 2020 рік.

6. Про схвалення проекту бюджету Ліплявської сільської ради  на 2020 рік.

7. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно гр. Тертишній Л.М.

8. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно гр. Балакіній О.М.

9. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно гр. Тертичному Г.М.

10. Про забудову земельної ділянки по вулиці Дачна,12 в с.Ліпляве Канівського району Черкаської області

11. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

12. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.