Першим університетом життя для дитини є сім’я, в якій народилася дитина. Головний батьківський обов’язок  – виростити зрілу та відповідальну людину. Кожна дитина потребує опіки, уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки дорослих. Саме від дорослих залежить щастя та благополуччя дітей. Головним завданням соціальних служб є надання різносторонньої допомоги тим сім’ям, які її потребують.

Саме цим питанням 3 грудня 2019 року було присвячене навчання відповідальних осіб в Ліплявській сільській раді. Начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пона Людмила Михайлівна надала практичну допомогу представникам закладів освіти, охорони здоров’я, культури та виконавчого комітету сільської ради у вирішенні питань допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та кризових ситуаціях.