Влада тих, хто творить Україну –

В роботі, в творчості, в житті.

Хто в серці лиш одну-єдину

Несе її на видноті.

7 грудня в Україні відзначають своє професійне свято працівники місцевого самоврядування. Їх наполеглива і самовіддана праця , високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого села , адже майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. І тому за доброю традицією, започаткованою в Келебердянському старостинському окрузі, 4 грудня в сільському будинку культури відбувся святковий вогник, присвячений Дню працівників місцевого самоврядування. На вогник були запрошені ветерани місцевого самоврядування,нині працюючі працівники. Відкрила свято організатор культурно-дозвільневої діяльності Третяк Галина Іванівна, потім до присутніх звернувся голова нашої громади Геращенко Сергій Валентинович. У своєму виступі Сергій Валентинович звернувся до почесних гостей свята - ветеранів місцевого самоврядування та подякував їм за їх особистий внесок у розвиток громади, побажав здоров’я, довгих років життя. Їх внесок у життя територіальних громад важко переоцінити.

Летять літа, як білі журавлі,

Дзвенять, мов ті волошки в житі,

Та не зникає слід їх на землі,

Якщо для добрих справ були прожиті…

Нині працюючим побажав успіхів та наснаги у праці. Також привітала всіх зі святом член виконавчого комітету Ліплявської сільської ради Савченко Надія Іванівна. Святковий настрій всім подарували самодіяльний аматорський колектив «Перлина», «соловейко нашого села» Смикалова Надія та учні 7 класу. В проведенні святкового вогника взяли участь працівники сільського будинку культури, бібліотеки та сільської ради. Присутні отримали масу позитивних емоцій.