Шановні жителі Ліплявської громади!

Прийміть найкращі  вітання з нагоди державного свята –  Дня місцевого самоврядування!

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам сільської ради за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність у вирішенні питань територіальної громади.

Сердечно дякую тим мешканцям Ліплявської громади, які вносять свій посильний внесок у розвиток свого рідного краю, його інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результати нашої праці були плідними, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!

З повагою,

Голова Ліплявської ОТГ  Сергій ГЕРАЩЕНКО