14 грудня в Ліплявській громаді відзначили «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».

За 33 роки, що минули з моменту ядерної катастрофи, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення небезпеки використання ядерної енергії. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. У цей день хочеться вірити, що подібні катастрофи не повторяться на землі; що проблеми, пов'язані як з Чорнобилем, так і з «мирним атомом», будуть вирішені на користь нашого майбутнього і майбутнього наших дітей.

Дякуємо героям – чорнобильцям, бажаємо миру, добра, міцного здоров'я та довгих років життя!