Фото без описуДобрі справи Ліплявської ОТГ не залишили по заувагою Келебердянський сільський будинок культури. 3 грудня 2019 року розпочався капітальний ремонт будинку культури (заміна вікон  та дверей).

Старі вікна пропускали холод, погано зберігали тепло та не захищали від вітру, коридорами гуляли протяги, тому питання утеплення будинку культури стояло на особистому контролі у голови громади С.Геращенка.

Сільський голова звернувся до депутата минулого скликання Голуба В.В. щодо виділення коштів на заміну вікон. За сприяння Голуба В.В. із державного бюджету надана субвенція в сумі 150000 грн. на ремонт даного приміщення. З місцевого бюджету виділено кошти в сумі 76340 грн.

Під час ремонту замінено 27 деревяних вікон на металопластикові.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я  мешканців села.

Щиро дакуємо сільському голові Геращенку С.В., виконавчому комітету та депутатському корпусу сільської ради за фінансову підтримку, що не стоїте осторонь життя людей та приділяєте значну увагу розвитку культури в громаді.

О.Гречухіна, директор Келебердянського СБК