Вперше за останні 20 років, 26 грудня 2019 року в с.Озерище  у відремонтованому сільському клубі ялинка засяяла яскравими вогнями та запросила всіх жителів на новорічний святковий концерт, який розпочався традиційно з привітання сільського голови Сергія Валентиновича Геращенка. Він побажав перш за все жителям села та гостям міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, вагомих здобутків, втілення найпотаємніших задумів і мрій.

Незважаючи на пізній час заходу, зал сільського клубу був переповнений. Привітати жителів села завітали учасники художньої самодіяльності «Славні Хоцьківщани» Хоцьківського будинку культури Київської області на чолі з директором Бурею Наталією Федосіївною. У програмі концерту привітання з Новим роком від Діда Мороза та Снігуроньки, пісні та гуморески, танцювальні номери та смішні сценки.

В.о. старости села Озерище Тетяна Захарченко подякувала учасникам колективу за організацію чудового свята та прекрасний новорічний настрій.

В кінці заходу Дід Мороз та Снігуронька вітали дітлахів з Новим роком та вручали цукерки.

Всі глядачі отримали незабутні враження та аплодували бурхливими оплесками.