Фото без опису11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

У Ліплявському ліцеї День безпечного Інтернету відзначається щороку. У цей День, всі учасники освітнього процесу об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах. Особлива увага приділяється підростаючому поколінню. Адже, діти та молодь мають право на особливий захист і допомогу під час роботи в Інтернеті, і мають бути під особливим захистом від перешкод для свого фізичного, психічного й морального благополуччя, зокрема від сексуальної експлуатації та наруги в Інтернеті та інших форм кіберзлочинності.

В КЗ «Ліплявський ліцей» учителем інформатики Світланою Юхименко для учнів 5-6 класів проведено гру-тренінг «Безпека дітей в Інтернеті» та конкурс плакатів на тему: «Безпечний Інтернет». Із великим захопленням діти взяли участь у виготовленні лепбука «Безпечний Інтернет». Старшокласники стали активними учасниками флешмоба «День Безпечного Інтернету».
У рамках заходів, присвячених Дню безпечного Інтернету, проведено урок: «Я знаю як спілкуватись в Інтернеті».

Учні 8-11 класів приєдналися до онлайн-уроку «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати!» за Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України, компанії ERC та ін.

Проведення таких заходів надихає відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.