Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою інформування мешканців Ліплявської ОТГ та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Ліплявської сільської ради, оголошуємо про проведення звіту сільського голови Геращенка Сергія Валентиновича про роботу ради та її виконавчого комітету за 2019 рік, що відбудеться за наступним графіком:

1. Село Озерище - 18 лютого 2020 року о 12:00 год. в приміщенні Озерищанського сільського клубу.
  2. Село Ліпляве20 лютого 2020 року о 12:00 год. в приміщенні Ліплявського сільського клубу
  3. Село Келеберда – 25 лютого 2020 року о  10:00 год. в приміщенні Келебердянського сільського будинку культури.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту сільського голови.

Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради