Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з метою вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних правопорушень здійснюється постійний контроль щодо упередження неправомірних дій та бездіяльності, вчинення можливих корупційних правопорушень працівниками головного управління під час виконання своїх посадових обов’язків.

Звертаємо увагу, що в ДПС функціонує «гаряча» телефонна лінія «Пульс»: 0800-501-007 (напрямок «4»), на яку можна повідомити про факти вимагання та отримання неправомірної вигоди та інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової.

Також, про зазначені факти просимо повідомляти відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Черкаській області за адресою: Черкаська область, м.Черкаси, вул. Хрещатик, 235, кабінет 404 (тел. 33-91-27) ел. адреса відділу (ck.szvk@tax.gov.ua).