24 лютого 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської ОТГ. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про виконання бюджету сільської ради за 2019 рік.

2. Про затвердження плану культурно-масових заходів Ліплявської сільської ради на 2020 рік.

3. Про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Ліплявської сільської ради.

4. Про приватизацію житлового  будинку.

5.Про надання дозволу гр. Бежинцю В.М. на дарування житлового будинку та земельних ділянок.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва гр. Шимко Н.В.

7. Про забудову земельної ділянки по вулиці Дачна, 22 в с.Ліпляве Канівського району Черкаської області

8. Про присвоєння адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Воропай Ірини Миколаївни.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно.