Фото без опису12 березня 2020 року Ліплявську громаду відвідав радник з питань регіонального розвитку Черкаського офісу Програми «U-LEAD» Григорій Перерва який надаватиме допомогу громаді в підготовці проєктів розвитку, котрі плануються розроблятися в 2020 році. Згідно умов програми допомога передбачає: сприяння в адаптації проєкту до умов конкурсу, оцінку відповідності проєкту вимогам, допомогу в формуванні тексту документу, приїзд в громаду і дослідження питань на місці та іншу підтримку.

Під час зустрічі були переглянуті та відкореговані підготовлені проєкти, обстежені важливі об’єкти проектів (приміщення спального корпусу Ліплявського ліцею; приміщення ліцеїв; приміщення Келебердянського СБК; зони відпочинку та інші), обговорені можливості та перспективи громади щодо шляхів впровадження проєктів.

Дякуємо керівництву Програми «U-LEAD» та раднику Григорію Перерві за надану допомогу та надіємося на плідну співпрацю.

Валентина Іванова, начальник відділу економічного розвитку та

інвестицій Ліплявської ОТГ