43 продуктових наборів, які надала мережа магазинів «АТБ», отримали одинокі особи віком понад 80 років, які перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Канівського району і проживають в Ліплявській ОТГ.

Розвозили продуктові набори працівники виконавчого комітету Ліплявської ОТГ та працівники Територіального центру, які мали змогу ще раз поспілкуватися з людьми, які відносяться до групи підвищеного ризику інфікування вірусом COVID-19 щодо проблемних питань та наголосили на утриманні від відвідування громадських місць.

Дана акція проводиться з метою забезпечення соціального захисту населення, допомоги найбільш вразливим верствам населення в період карантину та на виконання листа Міністерства соціальної політики України про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом.