Працівники амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Ліпляве висловлють щиру вдячність виконавчому комітету Ліплявської сільської ради та депутатам сільської ради за надані засоби індивідуального захисту для медичних закладів громади,  які були придбані за благодійні кошти працівників виконкому та депутатів.

Також, щиро дякуємо Благодійному фонду «БФ «МХП-Громаді» за надання допомогти у вигляді засобів індивідуального захисту та інших матеріалів для протидії поширення короновірусної інфекції для ФП с. Озерище, ФАП  с. Келеберда та АЗПСМ с. Ліпляве. Загалом наші медики отримали: респіратори, халати, захисні маски, бахіли, медичні шапочки, антисептик, захисні окуляри, експрес-тести.

Ми надзвичайно вдячні за небайдужість та підтримку працівників сфери охорони здоровя.

Колектив амбулаторії загальної

практики-сімейної медицини с. Ліпляве