14 квітня в Ліплявську територіальну громаду з робочим візитом завітав народний депутат України Олександр Скічко.

В ході візиту до округу народний депутат спільно з сільським головою Сергієм Геращенком відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Ліпляве. Олександр Олександрович надав допомогу засобами індивідуального захисту від короновірусу: распіратори та захисні комплекти (багаторазовий комбінезон, окуляри, рукавички, респіратор), які будуть розприділені між медичними закладами громади.

Також, в ході візиту, Олександр Олексадрович провів огляд ремонту дороги Т-24-04 Канів - Ліпляве – Прохорівка – Домантове, адже, саме за сприяння народного депутата були залучені кошти державного бюджету на ремонт даної дороги.

Окрім того, під час робочого візиту до Ліплявської громади розглядалися пропозиції щодо подальшого залучення державних коштів на соціально-економічний розвиток територій. Сергій Валентинович обговорили з народним депутатом ряд нагальних питань, зокрема капітальний ремонт харчового блоку КЗ «Ліплявський ліцей» та подальші напрямки співпраці на 2020 рік.