На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Канівської районної державної адміністрації від 10 квітня 2020 року, з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19 прийняте розпорядження Ліплявської сільської ради  від 14 квітня 2020 року № 71 «Про посилення обмежувальних протиепідемічних заходів щодо недопущення захворювань на території  Ліплявської об’єднаної територіальної громади коронавірусною хворобою COVID-19».

Згідно цього розпорядження:

1. Обмежуються пересування та перебування  громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів, розпочинаючи з 00 годин 01 хвилини суботи 18 квітня 2020 року до 6 години 00 хвилин  вівторка 21 квітня 2020 року;

2. Призупиняється робота  закладів роздрібної  торгівлі  всіма видами товарів, розпочинаючи  з 17 години 00 хвилин суботи  18 квітня 2020 року до 6 години 00 хвилин  вівторка 21 квітня 2020 року.

Просимо всіх жителів територіальної громади, посадових осіб та суб’єктів господарювання з розумінням віднестись до непростих кроків місцевої влади та суворо дотримуватись встановлених    обмежень.

Лише спільними  зусиллями ми зможемо протистояти загрозі, зберегти здоров’я та життя своє, наших рідних та близьких.

Виконком Ліплявської сільської ради

Телефон для довідок та консультацій  :  (04736) 93-2-24