Шановні мешканці Ліплявської громади!

Дата: 17.04.2020 11:01

Шановні мешканці Ліплявської громади!

Наближається одне з найбільших та найважливіших православних свят – Великдень. Я дуже хвилююсь, з якими наслідками воно відбудеться для жителів нашої громади, як може вплинути на ситуацію з розповсюдженням коронавірусу.

Великдень – велике свято, якого всі очікують, коли ідуть у церкву, збираються великим колом друзів, ходять в гості, але зараз ми повинні дотримуватись обмежень. Для того, щоб запобігти поширенню інфекцій і скоріше, пом’якшити, а потім скасувати ці обмеження, треба витримати і пройти через цей виклик без втрат для здоров’я.

Тож звертаємося до жителів громади з наполегливим проханням на Великдень залишатися вдома, у родинному колі, а до великодніх богослужінь долучатися за допомогою трансляцій через засоби масової комунікації. Просимо з розумінням поставитися до обмежень, пов’язаних з карантином. Бережіть себе та будьте здорові!

Сергій Геращенко,

Ліплявський сільський голова