Вітаємо танцювальні колективи Ліплявської громади з Міжнародним днем танцю

Дата: 29.04.2020 14:13

29 квітня — день особливий для всіх, хто живе у ритмі танцю. Адже у всьому світі він відзначається як Міжнародний день танцю.

Щиро вітаємо танцювальні колективи Ліплявської громади з Міжнародним днем танцю.

Ви своєю наполегливою працею здобули заслужену славу не тільки на Канівщині, а й далеко за її межами.

Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.

Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівникам  колективу задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам. Нехай їхня доля буде чистою й величною.