8 травня  Ліплявська сільська рада привітала учасників війни з Днем перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Голова громади Сергій Геращенко, голова ветеранської організації Віра Кранга та члени виконавчого комітету сільської ради відвідали оселю кожного учасника війни та  вручили продуктові набори.

Наразі в громаді проживає 11 учасників Другої Світової війни.

Нажаль ветеранів, учасників бойових дій Другої світової війни в громаді вже немає.

Сергій Валентинович та члени виконкому поспілкувались з учасниками війни, цікавилися нагальними проблемами.

Учасники війни дякували  гостям за увагу до себе, адже і представники влади в громаді, і соціальні та медичні працівники  – створюють всі умови, аби кожен з них відчув турботу, повагу і шанобливе ставлення.