14 травня 2020 року о 12.00 годині

в приміщенні Ліплявського сільського клубу відбудеться

засідання 42 позачергової сесії

Ліплявської сільської ради VII скликання

Порядок денний:

1. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок державної власності.

2. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Стецюку Сергію Михайловичу.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) на землі колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, орієнтованою площею 1,3000 га.

4. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) на землі колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені, орієнтованою площею 0,4000 га.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 4,0000 га, кадастровий номер 7122082300:01:001:2069.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою, передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) та встановлення орендної плати.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Кисляку Григорію Васильовичу.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Денисенко Олені Вікторівні, громадянці Олисеєнко Наталії Миколаївні.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 11,1661 га, яка розташована на території Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122082300:01:001:2059.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності загальною площею 4,0000 га, яка розташована на території Ліплявської сільської ради Канівського району Черкаської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер 7122085600:01:001:0541.

11. Про внесення змін до рішення сільської ради від 14.01.2020 №38-1/VII «Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «МАКЛАУТ-ЧС» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди  на 49 (сорок дев’ять) років, зі зміною цільового призначення на землі для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, кадастровий номер 7122083900:02:002:0927, розташованої за адресою: вул.Гайдара, 33, с.Ліпляве».

12. Про включення вільних земельних ділянок до Переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

13. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення сільської ради від 22.12.2017 року №4-6/VII «Про затвердження положення про тендерний комітет Ліплявської сільської ради».

14. Про надання згоди на припинення співробітництва територіальних громад.

15. Про заборону реалізації штучних пластмасових квітів, вінків, корзин в закладах торгівлі та розміщення цих товарів на сільських кладовищах Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

16.Про внесення змін до бюджету Ліплявської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.