Шановні учні, вчителі, батьки!

Дорогі випускники!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій.

Висловлюю слова вдячності педагогам Ліплявської громади і бажаю їм насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я, а батькам – віри в своїх дітей.

Всім зичу любові, нових відкриттів і гарного настрою!

В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

З повагою,

Голова Ліплявської територіальної громади Сергій Геращенко