Відвідали родини, які виховують дітей з особливими потребами

Дата: 04.06.2020 12:49

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей наших дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Традиційно у Міжнародний день захисту дітей сільський голова Сергій Геращенко та депутати сільської ради відвідали родини, які виховують дітей з особливими потребами, та пригостили дітей смачними подарунками.

Голова громади Сергій Геращенко побажав дітям міцного здоров’я, успіхів та гарних емоцій, а всім дорослим, хто поруч з дітьми, – сімейного затишку, щастя та радості від дітей.