Лікар для села

Дата: 22.07.2020 14:27

Одразу два лікарі: кардіолог  та офтальмолог вели виїзний прийом у селі Ліпляве  у межах проєкту  "Лікар для села". МХП турбується про здоров'я своїх пайовиків, саме тому запровадив медичний проєкт, яким передбачено безкоштовний огляд жителів сіл висококваліфікованими медиками із обласного центру. Майже 50 жителів нашої громади вже мали змогу отримати консультації та рекомендації по лікуванню.

Є попередня домовленість з керівництвом БО "Благодійний фонд "МХП-Громаді", що і  інші села нашої громади не остануться осторонь такого важливого проекту, висловив надію Сергій Геращенко.

Прийом у Ліплявській амбулаторії вівся з дотриманням усіх карантинних вимог. Пацієнтам видавали одноразові захисні маски та слідкували за обробкою рук антисептиками.

Світлана Сіренко, начальник відділу охорони здоров’я та

соціального захисту Ліплявської ОТГ